BOTANİK PLATINUM HOTEL TEKNİK SERVİS-2017

Botanik Platinum teknik servis departmanı olarak misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve konforlu bir şekilde tatillerini geçirmeleri için, her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış teknik elemanları ile misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Misafirlerimizin otele girdikleri andan itibaren teknik servis ekibi olarak sorunsuz bir tatil geçirmeleri için olağan üstü bir çaba harcayarak misafir memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Teknik servis departmanı olarak 7 gün 24 saat, profesyonel personellerimizle otel için gerekli elektrik enerjisi, su, lng, tv, telefon, yangın algılama, havalandırma, klima, havuzlar ve bunlara benzer arka planda kalmasına rağmen otelin sorunsuz şekilde çalışması için gerekli bir çok sistemin sorunsuz olarak çalışması sağlamak ve gerekli revizyon ve yenilikleri yakından takip ederek mevcut sisteme adaptasyonunu sağlayarak yada temelden komple değiştirilerek siz değerli müşterilerimize konforlu bir tatil yaşatmak için kendimizle yarış içinde bulunmaktayız teknik servis departmanı olarak, siz değerli misafirlerimiz ve kendi evlatlarımızdan ayrı tutmadığımız çocuklarınız için lunapark ve kaydırakların bakımların, çalıştırılmaları ve kontrolleri itina ile yapılmaktadır. Her zaman iş güvenliği ve misafirlerimizin sağlığını ön planda düşünerek bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknik servis departmanı olarak iso standartlarında çalışmakta ve bu doğrultuda öncelikle kendi içimizde olmak üzere sürekli olarak denetlenmekteyiz havuzlarımızın temizliği ve dezenfeksiyonu profesyonel teknik servis elemanları tarafında itina ile yapılıp, sürekli olarak klor asit değerleri izlenmekte ve her gün en az üç defa havuz operatörü arkadaşlar tarafından değerler alınarak havuz defterlerine kayıt yapılmaktadır düzenli olarak havuzlarımız süpürülerek ters yıkama ve durulamaları yapılmaktadır. Dışarıdan çalıştığımız profesyonel firmalar tarafından sürekli olarak ölçümler ve analizler yapılmakta ve yapılan bu analiz sonuçları havuz başlarında siz değerli misafirlerimizin görüp inceleyebilmeniz için sergilenmekteyiz. Bu analiz sonuçları ve havuz defterleri düzenli olarak sağlık bakanlığı tarafından incelenmekte sonuç olarak da ve bu değerlerin uygunluğu neticesinde her yıl tesis olarak sağlık bakanlığından temiz havuz sertifikasını hak etmekte ve bu belgeyi almaktayız.

Odalarımızda klima sistemi olarak Mitsubishi vrf sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemde siz değerli misafirlerimizin istemiş olduklar ortam sıcaklığını en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde vermesi açısından ve hijyenik olması sebebiyle tercih edilmiştir bu sistem ve sistemdeki filtreler düzenli olarak teknik servis ekibi tarafından kontrol edilmekte ve düzenli olarak temizlenmektedir yıllık bakımları yetkili servis tarafından yapılmakta ve siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır

Siz değerli misafirlerimizin konfor ve rahatlığı için otelimiz içerisinde 3 erli senkron olarak 6 adet misafir asansörü bulunmaktadır. Bu asansörlerden 4 ü panoramik asansördür. Bu asansörler dünya çapında kabul görmüş ve hizmet vermekte olan kone marka asansörlerdir. Asansörlerimizde otomatik kurtarma sistemi mevcuttur bu asansörlerin periyodik bakımları yetkili servisler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Siz değerli misafirlerimize kesintisiz hizmet verebilmek adına kesintisiz enerji verebilmek amacı ile tesisimizde 2 adet Caterpillar 2 adet jeneratör bulunmaktadır bu jeneratörler sayesinde elektrik kesintilerinde bile sizlere sorunsuz olarak her türlü hizmetleri verebilmekteyiz.

Soldan sağa doğru; Veysel YALIN, Sergen DURUSOY, Yusuf TOPBAŞ, Deniz TÜCCAR, Mahmut EREN, Ahmet KARA, Muhammet KAYA ,İsrafil KOÇ, Fatih KIRKAÇ, Kemal SÖYLEMEZ, Hüsnü YILDIRIM