DELPHİN DİVA HOTEL SERVİS DEPARTMANI

Delphin Diva Hotel servis departmanı; daima güler yüzlü ve nazik, misafirlere karşı hoşgörülü ve sıcak kanlıdır. Güler yüzlü hizmet ilk prensibimizdir.. Delphin Diva Hotel servis departmanın hizmet anlayışı; Sevgi ve saygı çerçevesi içinde misafirlerimizin istek ve arzularını, işletmemizin standartlarına uygun bir şekilde en iyi hizmeti verip misafirlerimizi memnun etmektir.

Delphin Diva Hotel servis departmanının olmazsa olmazı güler yüzlü olmaktır, bu bağlamda hijyen ve temizlik esaslarımız içindedir.

Otelimizde birbirinden güzel ve farklı lezzetlerin sunum şekilleri olan 7 adet A la carte restoranımız bulunmaktadır. Osmanlı restaurant, Balık restaurant, Çin restaurant, İtalyan restaurant, Meksika restaurant, tepenyaki restaurant, sushi restauranttır.. Sabah öğle akşam yemekleri için 1 adet ana restaurantımız mevcuttur.

Tesisimizin her saatinde yiyecek içecek hizmeti sunulmaktadır, gece açık olan restoranımızla birlikte odalarından çıkmak istemeyen misafirlerimize de room servis hizmetleri sunulmaktadır. Gün içerisinde havuz başında dinlenen misafirlerimize güler yüzlü servisimizle, sabah erken saatlerde kahve ve çay çeşitleri ile başlar devamında ise meyve çeşitleri, günlük değişen pilav servisleri, simit ve kalem böreği servislerimiz gün boyu havuz kenarında devam etmektedir. havuz başında içecek arabalarımız mevcuttur, yerli yabancı içeceklerimiz mevcuttur ve bütün havuz kenarlarına patenli servis görevlileri mevcut olup misafirlerimizin arzu ve isteklerini hızlı bir şekilde servis ederler.uluslar arası içeceklerin bulunduğu ve yerli yabancı içeceklerin en güzel sunumunun yapıldığı barlarımız mevcuttur. Havuz çevresinde ayrıca günlük değişen döner servisimiz bulunmaktadır, tesisimizin belirli bölgelerinde pizza çeşitleri, makarna çeşitleri, gözleme çeşitleri, kek kurabiye servisi tost çeşitleri ve dondurma servisi yapılmaktadır. Tesisimizde çocuklar için kurulan mini kulüp, çocuk parkı ve kaydıraklarının bulunduğu alanda çocuklar için günlük değişen kek kurabiye küçük sandviç çeşitleri servis edilmektedir.

Misafirlerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.