Delphin Otelleri Çağrı Merkezi

 

Turizm sektöründe ilklerin ve enlerin otel grubu olarak bilinen Delphin otellerinden yine bir ilk daha. Türkiyede 6 dilde hizmet veren ilk ve tek çağrı merkezi Delphin hotel grubuna aittir.

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediği, İnsanların her türlü ihtiyaçlarını internet üzerinden çözebildiği bir devirde çağrı merkezleri hizmet sektöründe olmazsa olmazlar arasına girmiştir.

Buradan yola çıkarak 2016 yılında Delphin Otellerinde çağrı merkezi projesi hayata geçirilmiştir. Misafirlerimiz çağrı merkezimizi dünyanın bir çok noktasından ücretsiz olarak arayabilir ve hiçbir ücret ödemeden rezervasyonunu yaptırabilir. Çağrı merkezi olarak görevimiz bizleri arayan misafirlerimize her konuda destek vermektir. Misafirlerimiz, bizleri rezervasyon yaptırmak, havalimanı transferi talep etmek ve her türlü isteği için arayabilmektedirler.

Otellerimizdeki Türk misafirperverliği ve güleryüzlülüğü, çağrı merkezi departmanımız içinde geçerlidir. Çağrı merkezi memurlarımız misafirlerimize Delphin samimiyeti ve sıcaklığını telefon üzerinden sunmaktadırlar. Son derece nazik ve profesyonel ekibimiz misafirlerimize hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat görev yapmaktadırlar.

Misafirlerimizin tüm sorularına doğru cevap vermek ve yüzde yüz misafir memnuniyeti çağrı merkezinde esastır. Dolayısı ile ekibimiz Delphin otellerinin tüm özelliklerini bilirler ve misafirimize aktarabilirler.

Yukarıda belirtildiği gibi Delphin Otelleri çağrı merkezi sadece bir rezervasyon aracı olarak görülmemelidir. Misafirlerimiz bizi rezervasyon yaptırmanın dışında da her türlü istek ve sıkıntıları için arayabilmekte ve çözüm bulabilmektedirler. Misafirlerimizin talepleri dikkatlice dinlenip ilgili otel ve departmana iletilmekte, çözüm süreci takip edilmekte ve sonuç misafire geri bildirilmektedir.

Görevimiz misafirlerimize rezervasyon yapmak yada sorularını cevaplamakla bitmez. Misafirlerimizin özel günlerinde kendilerini arayıp tebrik etmek, tatilleri bittikten sonra kendilerine ulaşıp tatillerinin nasıl geçtiği sormak varsa isteklerini yerine getirmek diğer görevlerimiz arasındadır.

www.delphinhotel.com