ÖRDEK

Çin restorantımızda en çok beğeniği hakeden ördek, 4 saatlik hazırlama süresi ile misafirlerimizin beğenisine sunulur üç farklı sos olan sambıl, erik ve istiridye sosları yumurtalı çin pilavı ve taze sebzeler ördeğimize sunumda eşlik etmektedir.

Ordek
Ördek

      

 

       KUZU İNCİK

Yunan restorantının en beğenilen yemekleri arasında yerini almıştır. Uzun bir pişirme süresi ile yaklaşık 2 saat 30 dakikada misafirimizin beğenisine sunulan yemeğimize demiglas sos ve chef in özel tarifi mantar lokması eşlik etmektedir.

Kuzu sevilen yiyeceği
Kuzu İncik

   

       KARIŞIK IZGARA

Karışık Izgara  bir çok farklı lezzet deneyimini aynı anda yaşamaya fırsat sunan cömert bir sunumdur. Sunuma eşlik eden tatlar kuzu pirzola, kuzu şiş, dana şiş , adana kebap, urfa kebap, tavuk şiş ,kuzu ciğer şiş, tavuk kanat ve kuzu osobuko yanında meyhane pilavı ve ızgara sebzeler eşliğinde servise sunulur.

Karışık sevilen yiyeceği
Karışık Izgara

       

       FAJİTA

Meksika’nın en ateşlisi,  restorantımıza gelen misafirlerin gözdesi olan dana eti kullanılan yemeğimiz kızgın döküm demir tavarlarda servise sunulur. Yanında soslarımızdan, avakado dip sos, salsa sos ve ekşi krem sos sunumda yemeğimize eşlik edip misafirlerimize 3 farklı lezzeti aynı zamanda yaşamayı hedeflemektedir.

Fajita sevilen yiyeceği
Fajita

       

       ARMUT TATLISI

Fransızların geleneksel lezzetinin bir de Chef’in kendi yorumunun sonucunda ortaya çıkan yeni bir lezzet. Armutlarımız kırmızı şarap ile kaynatılıp  Chef in krem sosu ve rendelenmiş kırmızı şarap taneleri ile servise sunulur. Şarap rendesi moleküler gastronomi tekniği kullanılarak elde edilmiştir.

sevilen yiyeceği
Armut Talısı

   

 [mappress mapid=”7″]

 

www.delphinhotel.com

%d blogcu bunu beğendi: